• Mikuláš podľa nás

• Uvariť si horúci čaj, chrumkať sladkosti a popritom sa spoločne zabaviť prácou! Jaj, toto bol taký sladký Mikuláš! Cukru bolo dosť nielen na tanieri či v balíčkoch, ale aj v duši. ❤️Užili sme si pohodový deň, vytvorili si vianočnú výzdobu v triede, pripravili sa na Adventnú benefičnú cukráreň a aj sme konečne mali čas porozprávať sa aj o inom ako o škole a starostiach. Ďakujeme, Mikuláš, že si!

• Netradičná "turistika"

• Aj tak sa dá nazvať ďalšia z vychádzok turistického krúžku pani učiteľky Vaškovej. A veruže bola veľmi netradičná - netradične večerná, netradične viedla cez mesto a mala netradičný cieľ- stretnúť Mikuláša. A tak kroky malých turistov napriek mrholeniu smerovali 6. decembra na handlovské námestie, kde sa tak, ako každý rok, stretli zvedavé deti s Mikulášom a spoločne rozsvietili veľký vianočný stromček.

• Mik, mik....MIKULÁŠ🎅

• Tak ako každý rok, aj tento, si na nás dobrý strýčko Mikuláš spomenul. Spolu s anjelmi a čertom našich žiačikov trošku preverili, či sa učia, poslúchajú a tí to mali možnosť dokázať peknou básničkou alebo pesničkou.🎶🎵

Veru, už sa nám to tu začína „zvianočnievať“

A práve teraz je ten najlepší čas zamyslieť sa nad zmyslom týchto tradícií, aby sa z nich nevytratilo čaro a láska.💝

⭐️Milí naši žiaci, rodičia a učitelia!⭐️

Želáme Vám, aby sa Vám v tomto predvianočnom zhone podarilo trošku spomaliť, myslieť viac jeden na druhého a spomenúť si na tých, ktorí potrebujú naše milé slovo, či chvíľku pozornosti. Užite si tieto vzácne chvíle v pokoji a s úsmevom na perách.🥰😍❤️

• Výzvy lásky máme radi

• Aj preto sme tento rok opäť naplnili škatule od topánok potešením pre našich seniorov. A veríme, že to  vianočné čaro, ktoré do nich vdýchli naše mikulášske postavičky, vyčarí každému obdarovanému úsmev na tvári.

Nezabúdame... ❤️

• Čitateľské dielne – 3. kapitola

• Téma: Ilustrácia rozprávky

Trieda: 2. A , 1. B, 3. A

Miesto: Triedy

Cieľ  Vytvoriť ilustráciu k prečítanej rozprávke

Názvy rozprávok: Ako dedo repku zasadil

Janko Hraško

Rozprávky s Kozmixom

Ako si mačky kúpili televízor

Polepetko

• SME VÍŤAZI!

• Tak sa nám to podarilo! Po druhýkrát sme pre našich drobcov "vyhlasovali" Športovú akadémiu Mateja Tótha!

ĎAKUJEME zo ❤️všetkým našim podporovateľom. Sme úžasný tím!

A ešte jedna zaujímavosť. Neuveriteľná náhoda, ale víťazkou tipovacej súťaže v hlasovaní o Športovú akadémiu MATEJA TÓTHA sa stala MAŤA TÓTHOVÁ🤩🤩🤩! Zhoda mien je čisto náhodná. Maťka je naša deviatačka, konečný stav hlasovania tipovala 25. novembra na Instagrame a "sekla" sa len o 23 hlasov. Odmena jej bude odovzdaná na Mikuláša. Blahoželáme.

• Naša Janka bola ocenená

• Za významný prínos a rozvoj vzdelávania v meste Handlová bola v uplynulých dňoch ocenená pani Mgr. Janka Weiszová, ktorá na našej škole prežila 36 rokov ako pani učiteľka, zástupkyňa a neskôr ako riaditeľka školy. Počas svojho profesijného života preukázala všetky vlastnosti nielen skvelého pedagóga, manažéra, ale aj dobrého priateľa a človeka s veľkým srdcom. Z udeleného ocenenia sa veľmi tešíme a Janke prajeme do ďalších rokov veľa pevného zdravia, energie a úsmevu na tvári.

kolektív zamestnancov školy

• Dôležitý oznam!

• Prosíme rodičov, aby si skontrolovali platby za stravu. Momentálne už má byť uhradená za december s variabilným symbolom 1222.

Ďakujeme!