Kontakt Novinky Fotoalbum O škole Triedy Virtuálna prehliadka školy
 • Vážení rodičia budúcich prváčikov!

  Srdečne Vás pozývame na otvorené hodiny, ktoré uskutočníme v stredu 28. 01. 2015 v prvých triedach v čase od 7.45 h do 8.30 h (prvá vyučovacia hodina). Budete mať možnosť vidieť prácu v škole, trpezlivé pani učiteľky, súdržné kolektívy detí a určite zažijete príjemnú atmosféru. V 1. A triede bude vyučovať p. uč. Vašková, v 1. B triede p. uč. Kaděrková a v 1. C triede p. uč. Polerecká. Zároveň si môžete prezrieť aj priestory našej – Vašej školy. Vopred Vám ďakujeme za prejavený záujem!

 • Zápis do 1. ročníka

  Vážení rodičia budúcich prváčikov! Srdečne Vás pozývame spolu s Vaším dieťaťom na zápis do 1. ročníka, ktorý sa uskutoční v pondelok 2. februára 2015 v čase od 8.00 h do 17.00 h v pavilóne 1. stupňa. Počas zápisu pani učiteľky chvíľu hravou formou budú pracovať s dieťaťom (či rozozná základné farby, geometrické tvary, či má číselnú orientáciu, prípadne nakreslí obrázok, zarecituje básničku, zaspieva pesničku,...). Ide o orientačné posúdenie pripravenosti dieťaťa pre prácu v škole. K zápisu je potrebné prihlásiť deti, ktoré do 31. augusta 2015 dovŕšia šiesty rok veku, ako aj deti, ktorým bol odložený začiatok povinnej školskej dochádzky o jeden rok.

  Vážení rodičia, na zápis si, prosím, prineste občiansky preukaz a rodný list dieťaťa. Tešíme sa na Vás!

  Viac informácií - viď Zápis do 1. ročníka

 • Dramatizácia rozprávky na hodine literatúry v 5. B triede
  26. 1. 2015

  Do galérie Dramatizácia rozprávky na hodine literatúry v 5. B triede boli pridané fotografie.

 • Žiacka konferencia zo SJL v 9. B triede
  26. 1. 2015

  Do galérie Žiacka konferencia zo SJL v 9. B triede boli pridané fotografie.

 • Zabávame sa s Viktorom Guľvášom
  24. 1. 2015

  Do galérie Zabávame sa s Viktorom Guľvášom boli pridané fotografie.

 • Zabávame sa s Viktorom Guľvášom

  V stredu 21. januára 2015 zavítal do našej školy p. Viktor Guľváš, ktorý žiakom z 1. stupňa predstavil niekoľko svojich detských piesní. Atmosféra v telocvični bola fantastická, deti spievali spolu s ním a výborne sa bavili. S radosťou si zaspievali pesničku Afrika, v ktorej sa spieva rôznymi jazykmi. Pesničky pána Guľváša deti nielen zabavili, ale aj výchovne nasmerovali. Veľmi pekne ďakujeme za skvelý koncert a tešíme sa na ďalšie stretnutia!

 • Aj ja budem záchranárom
  23. 1. 2015

  Do galérie Aj ja budem záchranárom boli pridané fotografie.

 • Aj ja budem záchranárom

  Ako poskytnúť prvú pomoc a zachrániť ľudský život sa dozvedeli naši druháci na zaujímavej besede so záchranármi z Falck-u v Handlovej. Dňa 20.01. 2015 deti ani nedýchali, keď v záchranárskych uniformách zazreli p. Ing. M. Váňu, p. Bc. B. Talášekovú a p. Bc. M. Kapustu, ktorí so sebou priviezli záchranárskych medvedíkov. Na nich si mohli naši žiaci vyskúšať zásady prvej pomoci, poskytnúť resuscitáciu, naučili sa privolať prvú pomoc a iné dôležité pravidlá pri záchrane ľudského života. Každému medvedíkovi mohli nahmatať pulz, dať masáž srdiečka a dokonca každý macko po stlačení tlačidla porozprával sám ako ho treba zachrániť. Takouto pre deti pútavou formou za asistencie záchranárov deti pochopili aké je povolanie záchranára krásne, ale aj náročné.Týmto sa chceme veľmi pekne poďakovať menovaným záchranárom, že si našli čas a zavítali medzi nás.A čo naši druháci? Väčšina chce byť, keď vyrastie, záchranárom!

 • Predškoláci u prvákov
  21. 1. 2015

  Do galérie Predškoláci u prvákov boli pridané fotografie.

 • Predškoláci u prvákov

  Nastal čas, keď naši prváci vítajú predškolákov z materských škôl aj s pani učiteľkami. Deti pozorne sledujú, čo sa prváci učia, dozvedia sa, ako vyzerá naozajstné vyučovanie v škole, prezrú si prvácky šlabikár, ... No a o pár dní sa do veľkej školy opäť vrátia, nie však na otvorenú hodinu, ale čaká ich zápis do prvej triedy. Milí predškoláci, ďakujeme, že ste prišli medzi nás a na zápis už pôjdete smelí, budete vedieť, kde sú triedy, všetko Vám bude známe a my sa už na Vás veľmi tešíme! - viď fotoalbum

 • ZRŠ

  Vážení rodičia!

  Dňa 15. januára 2015 (štvrtok) sa uskutočnia triedne aktívy ZRŠ so začiatkom o 15.30 h.

  Srdečne Vás pozývame!

 • Zber použitých batérií

  VYHODNOTENIE ZBERNÝCH NÁDOB

  V novembri začala v škole súťaž v zbere použitých batérií.  Súťaž je rozdelená do viacerých aktivít.
  Prvou aktivitou žiakov bolo vytvorenie si vlastnej zbernej nádoby do triedy. Víťazom sa stala zberná nádoba, ktorá pripomínala 9 voltovú batériu a bola označená logom recyklácie. Vytvorila ju žiačka 9. C triedy, Veronika Schwarczová, ktorá bola odmenená sladkou čokoládou.

   

 • Veselo je v ŠKD
  9. 1. 2015

  Do galérie Veselo je v ŠKD boli pridané fotografie.

 • Vianočná akadémia
  7. 1. 2015

  Do galérie Vianočná akadémia boli pridané fotografie.

 • Oznam o Chorvátsku

  Vážení rodičia, vzhľadom k tomu, že do 10. decembra 2014 sa vrátil nedostatočný počet návratiek s vyjadrením záujmu o pobyt v Chorvátsku, akciu rušíme.

 • Super parta

  Sme super parta! Toto bolo napísané na vianočnom balíčku pod necelý meter vysokým stromčekom na mestskej akcii „Vianočná kapustnica“ v Handlovej. Stromček bol bohato zdobený látkovými srdiečkami, ktoré žiaci zo 4. C vyrobili za asistencie a pomoci pani učiteľky Renáty Doletinovej. Okoloidúci sa od prítomných malých "predavačov" dozvedeli, že srdiečka sú ich vlastnoručná výroba. Dôkazom toho boli ich dopichané pršteky a záhadné iskierky v očiach. Láska, ktorú do nich všili, ich priviedla na myšlienku, aby srdiečka predali za symbolickú cenu a získané peniaze venovali obľúbenej spolužiačke na vyplatenie školy v prírode. Bolo dojímavé sledovať, ako rýchlo srdiečka mizli z vetvičiek stromčeka a pokladnička za necelú hodinu  hlásila záverečný stav 68 €. Dobrá myšlienka bola naplnená aj vďaka Handlovčanom, ktorí ju s láskou v srdci podporili. Ďakujeme!

 • Šaliansky Maťko J. C. Hronského

  Aj v tomto školskom roku sme v predvianočnom čase uskutočnili školské kolá recitačnej súťaže v prednese slovenských povestí. V 1. kategórii sa víťazkou stala P. Vicianová z 3. A, na 2. mieste sa umiestnili S. Mruškovič z 3. C a Š. Schlencová z 2. B, 3. miesto získal M. Marko z 2. B. V 2. kategórii sa víťazkou stala D. Bielokostolská zo 4. C, na 2. mieste sa umiestnil T. Vajnorák z 5. B a 3. miesto získali T. Podolec zo 4. C a S. Bátora z 5. A. Víťazky budú našu školu reprezentovať v okresnom kole. Všetkým deťom, ktoré sa zapojili do prednesu ďakujeme a víťazkám blahoželáme!

 • Oznam

  Oznamujeme žiakom a rodičom, že v piatok 19. 12. 2014 sa budú obedy v školskej jedálni vydávať do 13.00 h.

 • Imatrikulácia prvákov
  16. 12. 2014

  Do galérie Imatrikulácia prvákov boli pridané fotografie.

 • Imatrikulácia prvákov

  V piatok 12. 12. 2014 sa celý 1. stupeň zabával v telocvični pri príležitosti imatrikulácie prvákov. Prváci zdolali všetky skúšky šikovnosti a zložili svoj školský sľub. "Tak na svoju prvácku česť prisahám!" Zaznelo z úst všetkých prvákov. Po vystúpení dostali pasovacie listiny od samotného kráľa a kráľovnej. Toto slávnostné podujatie obohatil kultúrny program žiakov 2. - 4. ročníka, ktorý bol originálny a ponúkal čísla z vianočnej tržnice. Slávnostná imatrikulácia, spojená s vianočným programom bola veľkým dňom nielen pre samotných prvákov, ale bola zážitkom aj pre ich rodičov, starých rodičov. Prváci zvládli svoj pasovací deň na veľkú jednotku. Ich usmievavé tváričky žiarili šťastím a z milej akcie odchádzali s nezabudnuteľnými zážitkami. Vám, milí rodičia, starí rodičia, ďakujeme, že ste prišli medzi nás a všetkým Vám zo srdca prajeme pokojné Vianoce a šťastný nový rok 2015!

strana: