Kontakt Novinky Fotoalbum O škole Triedy Virtuálna prehliadka školy
 • Ukončenie štrajku

  Vážení rodičia! Oznamujeme Vám, že od štvrtka 04. 02. 2016 bude pre všetkých žiakov našej školy obnovený výchovno-vzdelávací proces. Žiaci sa budú riadne učiť podľa rozvrhov jednotlivých tried. V prevádzke bude školský klub detí aj školská jedáleň. Ďakujeme za porozumenie!

 • PRIHLÁŠKA NA BASKETBAL - ŠKOLSKÝ ROK 2016/17 ZŠ Mierové námestie Handlová PRE VŠETKÝCH BUDÚCICH PIATAKOV !!!

  PRIHLÁŠKA NA BASKETBAL - ŠKOLSKÝ ROK 2016/17 ZŠ Mierové námestie Handlová

  PRE VŠETKÝCH BUDÚCICH PIATAKOV !!!

  REGISTRÁCIA a všetky informácie tu

 • Pokračovanie štrajku

  Oznamujeme rodičom a žiakom školy, že vzhľadom na pokračujúci štrajk učiteľov sa v stredu 3. 2. 2016 budú vyučovať  len žiaci  2. stupňa podľa rozvrhu v skrátenom režime do 12.15 h. Žiaci  1. stupňa sa nevyučujú. Školský klub bude v prevádzke od  7.00 h do 15.30 h.  Školská jedáleň bude tiež v prevádzke a žiaci  1. stupňa si môžu obedy nahlásiť v stredu ráno do 8.00 h alebo na tel. čísle 0949049541 u vedúcej školskej jedálne. Za porozumenie ďakujeme!

 • Oznámenie

  Oznamujeme rodičom a žiakom školy, že v pondelok 1. 2. 2016 sú polročné prázdniny a v utorok 2. 2. 2016 sa budú vyučovať  len žiaci  2. stupňa podľa rozvrhu v skrátenom režime do 11.20 h. Žiaci  1. stupňa sa nevyučujú.  Výpisy vysvedčení si môžu rodičia žiakov  1. stupňa vyzdvihnúť u p. zást. Bednářovej.   Školský klub bude v prevádzke od  6.00 h do 17.00 h.  Školská jedáleň bude tiež v prevádzke a žiaci  1. stupňa si môžu obedy nahlásiť v utorok ráno do 8.00 h alebo na tel. čísle 0949049541 u vedúcej školskej jedálne. Za porozumenie ďakujeme!

 • Žiaci z prvého stupňa úspešne reprezentovali školu aj mesto Handlová

  Žiaci zo školského basketbalového klubu úspešne reprezentovali školu, ako aj mesto Handlová na basketbalovom turnaji v rámci mikroligy prípraviek v Bánovciach nad Bebravou. 

  Turnaj sa konal v krásnej športovej hale v Bánovciach n. Bebravou. Po prvých zápasoch nechýbali ani súťaže v driblingu a v zbieraní sladkostí, kde deti z našej školy skončili na prvom mieste . :)

  ZOSTAVA ŠBK HANDLOVÁ: Miroslav Marko, Vladimír Peťko, Zuzana Čoková, Šimon Helbi, Adam Porubčan, Hanka Kotlárová, Libor Majdlen, Vladimír Fabian, Samuel Cibuľa, Daniel Trgiňa, Samuel Bielsky, Jozef Vailg, Patrik Šesták, Timea Šimková, Dominik Maruniak 

  Tréner: Mgr. Ján Beránek  

  FOTOGALÉRIA TU 

   

   

 • Milí rodičia a široká verejnosť!

  Posledný týždeň sa viac ako kedykoľvek predtým skloňovalo slovo učiteľ. Učitelia prestali veriť prázdnym sľubom a pokúsili sa vziať veci do vlastných rúk. Iste, mnohým z vás tým spôsobili komplikácie, ale v boji sa ráta aj so stratami. Učitelia neprotestujú len za seba, ale aj za naše – vaše deti a úroveň školstva. Finančné ohodnotenie učiteľov je dlhodobo podhodnotené. Veď každý učiteľ je vysokoškolsky vzdelaný človek s jednou alebo dvomi atestáciami, množstvom školení a vzdelávaní a je špičkovým odborníkom vo svojom odbore. Každý deň mu odovzdávate to najcennejšie, čo máte – svoje dieťa. A on sa snaží vám ho vrátiť vzdelanejšie a častokrát aj vychovanejšie. Poskytuje mu nielen vedomosti a zručnosti, ale aj milé slovo, pohladenie, porozumenie, pochvalu. Učitelia vstúpili do štrajku aj preto, aby rodičia nemuseli kupovať deťom učebnice a pracovné zošity, nemuseli dávať do školy hygienické potreby, nemuseli platiť príspevky na opravu alebo úpravu tried, aby mohli hodinu telesnej výchovy stráviť v telocvični alebo v športovom areáli, aby sa vzdelávali v moderných triedach vybavených modernou technikou a podobne. Tých boľavých miest v našom školstve je veľa. Sme radi, že naša škola, Základná škola, Mierové námestie, sa zapojila do tohto štrajku. Vážime si všetkých kolegov, ktorí boli ochotní vzdať sa svojho platu a aj takýmto spôsobom poukázať na to, že situácia začína byť neúnosná. Veríme, že aj medzi Vami, milí rodičia, sú takí, ktorí nás podporujú a  uvedomujú si naliehavosť našich požiadaviek. Ďakujeme Vám za to!

  Štrajkový výbor:  Mgr. Michaela Čisárová, Mgr. Michaela Lachová, Mgr. Michaela Fontányová, Mgr. Jana Vršková

 • 1. miesto v Šalianskom Maťkovi

  V Prievidzi sa uskutočnilo okresné kolo v prednese povestí Šaliansky Maťko a našu školu úspešne reprezentovala Paulína Vicianová zo 4. A triedy, ktorá získala 1. miesto a postupuje do krajského kola. Porotu zaujala prednesom povesti od Márii Ďuríčkovej Mocná zelina. Paulínke blahoželáme k úspechu a ďakujeme za reprezentáciu školy aj Šarlotke Schlencovej z 3. B a Viktórii Markovej zo 7. B.

 • Oznam o štrajku

  Vážení rodičia!

   

  Z dôvodu zapojenia sa pedagogických zamestnancov našej školy do ostrého neobmedzeného štrajku pedagogických zamestnancov škôl a školských zariadení organizovaného neformálnym hnutím "Iniciatíva slovenských učiteľov“, bude naša škola od 28. 01. 2016 do 29. 01. 2016 zatvorená. Žiaci sa nevyučujú, zostávajú doma. Školský klub detí bude v prevádzke v čase od 7.00 h do 15.00 h len pre deti, ktoré navštevujú ŠKD. Školská jedáleň zabezpečí obedy pre deti, ktoré sa na dané dni prihlásia u vedúcej školskej jedálne. Ostatní žiaci budú z obedov odhlásení.

  Prosíme Vás o pravidelné sledovanie našej webovej stránky, kde budeme aktualizovať informácie.

  Polročné výpisy vysvedčení budú žiakom odovzdané po ukončení štrajku.

  Vážení rodičia, ak sme Vám spôsobili problémy, ospravedlňujem sa a ďakujeme za porozumenie!

      Mgr. Iveta Jakubová, riaditeľka

     

 • LYŽIARSKY KURZ - 2015 / 2016 - Jasná Nízke Tatry
  19. 1. 2016

  Do galérie LYŽIARSKY KURZ - 2015 / 2016 - Jasná Nízke Tatry boli pridané fotografie.

 • Šaliansky Maťko
  18. 1. 2016

  Do galérie Šaliansky Maťko boli pridané fotografie.

 • Olympiáda v anglickom jazyku
  18. 1. 2016

  Do galérie Olympiáda v anglickom jazyku boli pridané fotografie.

 • Olympiáda v anglickom jazyku

  Dňa 13. 1. 2016 sa uskutočnilo okresné kolo Olympiády v anglickom jazyku na ZŠ Malonecpalská v Prievidzi. Súťaže sa zúčastnili Radovan Hegli zo 7. B triedy v kategórii 1A a Marián Zeman z 8. B triedy v kategórii 1B. Obaja sa umiestnili na prvom mieste. Obidvom chlapcom blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu školy!

 • Šaliansky Maťko J. C. Hronského

  Aj v tomto školskom roku sme uskutočnili školské kolá recitačnej súťaže v prednese slovenských povestí. V 1. kategórii sa víťazkou stala Š. Schlencová, na 2. mieste sa umiestnila N. Kňazovičová a 3. miesto získala I. Petrušková, všetky dievčatá sú z 3. B triedy. V 2. kategórii sa víťazkou stala P. Vicianová zo 4. A, na 2. mieste sa umiestnila D. Bielokostolská z 5. B a 3. miesto získala M. Roháčová zo 4. B. Víťazky budú našu školu reprezentovať v okresnom kole. Všetkým deťom, ktoré sa zapojili do prednesu ďakujeme a víťazkám blahoželáme!

 • Čajovňa
  22. 12. 2015

  Naši žiaci si pred nástupom na vianočné prázdniny ešte vychutnali silu liečivých bylín. Pani učiteľky pripravili pre žiakov čaje z mäty piepornej, medovky, materinej dúšky, zázvoru a bazy. Pri vychutnávaní týchto zdravých elixírov sa potichu rozprávali o svojich želaniach a túžbach, ktoré ich určite budú čakať zabalené pod vianočným stromčekom.

 • Rozpis basketbalových tréningov počas vianočných sviatkov

  Miesto : Lipová, telocvičňa SPŠ
  Dátum : 28. a 29. 12. 2015, 4. a 5. 1. 2016 /pondelok,utorok/

  Časový rozpis :

  9,00 – 10,20 mladší žiaci
  10,30 – 12,00 starší žiaci

 • Vianočná rozprávka

  Vianočná rozprávka.

  Pod týmto názvom sa ukrýva skutočne pekné stretnutie detí našej školy, rodičov a pedagogických pracovníkov. Po niekoľkotýždňových prípravách a nácvikoch, 16. decembra 2015 telocvičňa ožila a rozprávka sa začala. Rodičom sa predstavili najmladší, starší, ale zahanbiť sa nedali ani tí najstarší žiaci. Svojim rodičom vykúzlili na tvárach úsmev a zamestnali ich ruky dlhým a častým potleskom. Ďakujem pedagogickým pracovníkom a pani vychovávateľkám za tvorivú prácu s našimi deťmi. Pani Beáte Markovej za prekrásnu výzdobu a snáď najväčšie ďakujem patrí pani Fontányovej a pani Lachovej za zorganizovanie a réžiu tohto podujatia.

  Video z podujatia si môžete pozriet tu (24.min)

  M. Kaplánová

 • Zápas roka TRÉNERI vs HRÁČI z ŠBK Handlová

  Ráno učenie a poobede zábava basketbalom, aj takto vyzeral 18.december na našej škole. 

  Svoje sily si zmerali  TRÉNERI a HRÁČI z basketbalového klubu ŠBK Handlová.  Pozrite si krátke video z tejto vydarenej akcie. 

   

 • Lyžiarskych kurz 2016

  Lyžiarsky kurz 2016  -  Chata Kosodrevina 11.01.2016-15.01.2016  všetky potrebné informácie na LYZIARSKY_KURZ_2016(1).pdf 

 • Riaditeľské voľno

  Riaditeľstvo ZŠ oznamuje rodičom, že 08. 01. 2016 (piatok) bude udelené riaditeľské voľno z prevádzkových dôvodov na základe odporúčania ministra školstva v rámci svojich kompetencií (v súlade s ustanovením § 150 ods. 5 zákona o výchove a vzdelávaní č. 245/2008 a v súlade s § 3 ods. 10 vyhlášky č. 231/2009 Z. z. o podrobnostiach o organizácii školského roka).

  Riadne vyučovanie sa začne 11. 01. 2016  (pondelok).

  Ďakujeme rodičom za pochopenie.

 • Imatrikulácia
  14. 12. 2015

  Do galérie Imatrikulácia boli pridané fotografie.

strana: